Словник медичних препаратів » fito-fosf

Флегамин

Флегамин
Флегамин
Діюча речовина
"" Бромгексин* (Bromhexine*)
Латинська назва
Flegamin
АТХ:
"" R05CB02 Бромгексин
Фармакологічна група: Секретолитики і стимулятори моторної функції дихальних шляхів
Склад і форма випуску
1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг; у блістері 20 шт. в коробці 1 блістер.
5 мл сиропу — 2 (сироп для дітей) або 4 мг; у флаконах темного скла по 120 мл, 1 флакон у коробці (для дітей — у комплекті з мірною ложечкою).
Фармакологічна дія
Фармакологічна дія - відхаркувальний, муколітичний.
Спосіб застосування та дози
Всередину, після їжі, запиваючи великою кількістю води.
Таблетки: Всередину, дорослим і дітям старше 10 років — по 8 мг 3 рази на добу, дітям від 5 до 10 років — по 4 мг 4 рази на добу, дітям від 3 до 5 років — по 4 мг 2 рази на добу.
Сироп для дітей 2 мг/5 мл: дітям до 1 року по 2,5 мл (1 мг або 0,5 мірної ложки) 2–3 рази на добу, 1–2 років — по 5 мл (1 мірна ложка) 2 рази на добу, 2–5 років — по 10 мл (2 мірні ложки) 2 рази на добу, 5–10 років — по 10 мл (2 мірні ложки) 3 рази на добу, старше 10 років — по 20 мл (4 мірні ложки) — 3 рази на добу.
Сироп 4 мг/5 мл: дорослим і дітям старше 10 років — по 2 ч. ложки 3 рази на добу; дітям від 7 до 10 років — по 1 ч.ложці 3 рази на добу.
Термін придатності
Умови зберігання
В сухому місці, при температурі 15–25 °C.

Словник медичних препаратів. 2005.