Словник медичних препаратів » meks-metf

Мексален

Мексален
Мексален
Діюча речовина
"" Парацетамол* (Paracetamol*)
Латинська назва
Mexalen
АТХ:
"" N02BE01 Парацетамол
Фармакологічна група: НПЗЗ   Анилиди
Склад і форма випуску
1 таблетка містить парацетамолу 500 мг; в упаковці 1 або 2 блістери по 10 шт.
5 мл сиропу   200 мг (1 чайна ложка); у флаконах по 100 мл.
1 супозиторій   125, 250 або 500 мг; в упаковці з алюмінієвої фольги по 6 шт.
Спосіб застосування та дози
Внутрішньо, до їжі, добова доза повинна бути поділена на 3–4 прийоми. Дітям 6–9 років разова доза   1/2–1 табл., добова — 3 табл.; до 12 років   1 табл., добова — 4 табл. Дорослим і підліткам старше 12 років разова   1–2 табл., добова — 8 табл.
Сироп: дітям 2–5 років — по 1 ч. ложці 1–4 рази в день, 6–12 років   1,5–2 ч. ложки 2–3 рази в день, підліткам і дорослим — 2–2,5 ч. ложки 3–4 рази на день. Не приймати більше 2,5 ч. ложок за 1 раз або 19 ч. ложок в день.
Ректально: супозиторії 125 мг — для немовлят, 250 мг — для маленьких дітей, 500 мг — для школярів. Дозування: 1–3 рази в день по 1 супп., разова доза   1 супп., добова — 3 супп. з інтервалом не менше 4 ч.
Термін придатності
5 років
Умови зберігання
Список Б.: У захищеному від світла місці.

Словник медичних препаратів. 2005.